Jak vzniká unikát


Motor bamix prochází několika fázemi testování ve výrobním závodě v Mettlenu (Švýcarsko). Rotor motoru se po navinutí podrobí vyvážení stejně, jako se vyvažují kola v pneuservisu. Výsledkem je pak tichý mixér, který v rukou nevibruje ani při vysokých rychlostech, dosahujích až 22.000 otáček/min. Každý vyrobený bamix prochází závěrečnou zkouškou 10 minut nepřetržitého provozu, při kterém se sleduje chování motoru a rozhodne se o jeho souladu s normami. Motor bamix se nebojí přetížení a umožňuje mixéru až 5 minut nepřetržitého provozu.

Rukojeť mixéru bamix je vyrobena z nylonu, který má vysokou tepelnou stabilitu, takže může být bez problému používán v horké pánvi či hrnci při vaření (tepelná odolnost až do 200°C).

Nádoby bamix jsou vyrobeny z polykarbonátu, který je odolný proti poškrábání, má vysokou nárazuvzdornost a pevnost a vyšší tepelnou odolnost až do 150°C než polypropylen a plexisklo, tedy materiály, které používá většina konkurentů.

0obr.

Mixér je mimořádně výkonný, má několik nožů a nástavců pro různé účely, které jsou okamžitě vyměnitelné. Nástavce bamix vám umožní míchat, šlehat, sekat, drtit jakékoliv suroviny, stejně tak i drtit kostky ledu. Díky bamix SliceSy namelete maso, můžete strouhat a plátkovat, zkrátka vše, co vás napadne. Vše je vyrobeno opět z vysoce kvalitních materiálů, které na sebe neváží zápach ani zbarvení použitých surovin.

4obr.

 

This site is protected by wp-copyrightpro.com