Vaše dotazy

Pokud jste nenašli odpověď na vaši otázku v často kladených dotazech (FAQ), můžete se nás zde v komentářích ptát na cokoli, co vás zajímá ohledně používání a provozu tyčových mixérů a příslušenství bamix. K položení dotazu musíte být přihlášeni.

9 thoughts on “Vaše dotazy

 • 9.5.2017 v 10:39
  Permalink

  Dobrý den,
  uvažuji o koupi tohoto mixéru a chtěla bych se zeptat, zda je možné speciálním nástavcem na šlehání ušlehat i jeden bílek z normálního slepičího vejce velikosti M. na vašem videu máte 3 bílky a já na větší počet vajec používám robota.
  děkuji za odpověď
  Tereza H.

  Reply
 • 4.3.2018 v 12:08
  Permalink

  Dobrý den,
  prosím Vás o radu, jak ušlehat bílky s cukrem do pěny. Do spousty dezertů šlehám pohromadě bílky s cukrem kvůli lepší konzistenci sněhu. Pokud použiji šlehací nástavec, bílky jsou řídké. V normálním robotu šlehám šlehacími metlami bez problému.
  Děkuji

  Reply
  • 11.3.2018 v 15:02
   Permalink

   Dobrý den,

   jak ušlehat bílky můžete vidět v našem videu https://youtu.be/nhxOeIHsLcg?list=PLAHU8EXbZrGiVvF3eUhMZ4oiU717FOVuc Dále doporučujeme bílky šlehat určitě ve vyšší užší nádobě, optimální je množství 2-5 bílků, pokud šleháte více bílků, je sníh z robotu nadýchanější, nicméně pokud máte sníh po ušlehání bamixem tekutý, může být hlavní problém v noze mixéru, tj. může už mít dost za sebou a výrazněji se zahřívá, což šlehání sněhu neprospívá. Tuto skutečnost můžete zjistit po vytažení mixéru ze sněhu, kdy máte na hřídelce a násuvné části šlehacího nástavce zatuhlou sněhovou krustičku – bílky se natavily na hřídel. V takovém případě doporučujeme výměnu nohy mixéru v našem autorizovaném servisním středisku https://www.mujbamix.cz/jak-to-funguje

   Reply
   • 21.4.2018 v 23:03
    Permalink

    Dobrý den,
    nemám problém s vyšleháním samotného bílku, ale pokud je s cukrem, tak mi to nejde. Zkoušeli jste šlehat i s cukrem?
    Děkuji

    Reply
 • 22.1.2019 v 9:07
  Permalink

  Dobry den,

  uvazuji o koupi mixeru Bamix a chtel jsem se poradit, jaky vykon je idealni/postacujici pro domaci pouzivani? (Napr jestli staci 160W)

  Diky a hezky den.

  E.

  Reply
  • 23.1.2019 v 4:19
   Permalink

   Dobrý den,

   na domácí použití je ideální mixér M200. M160 je sice dostačující, nicméně je dodáván v light verzi bez příslušenství (model CLASSIC), interně mu přezdíváme “na chalupu” 🙂 Pokud si jej budete chtít rozšířit o další příslušenství, aby jej bylo možno řádně využívat, tak se cenově dostanete na cenu modelu M200, který již toto příslušenství má ve své výbavě. Rozhodnutí tedy zůstává na Vás, pro co a jak moc budete tyčový mixér používat.

   Reply
 • 7.2.2020 v 11:17
  Permalink

  Dobrý den ,prosím o rozdíl mlýnek -procesor. Děkuji

  Reply
  • 15.2.2020 v 8:57
   Permalink

   Dobrý den,

   procesor je určen pro všestranné využití díky většímu objemu a odolnějšímu zpracování s možností použití stlačovadla pro jemné mletí. Oproti tomu mlýnek je celý vyroben z akrylátu, nelze použít se stlačovadlem a navíc je doporučen pro nejméně výkonné mixéry M100-160.

   Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*

Souhlasím